חברתנו מבצעת קניית זהב ישן, מכירת זהב וקונה מכם תכשיטי זהב, מטבעות זהב, שרשראות זהב או שרשרת או כל מוצר זהב שיש ברשותכם. 

 

גולדן קונים זהב בכל כמות! אנו נשלם על כל גרם זהב במחיר מזומן באופן מידי. מלבד קניית זהב במזומן אנו קונים אבני חן, מטבעות כסף, חלקי שעונים, סיכות, בארים, יהלומים ועוד.

 

אתה יכול למכור זהב או מתכות אחרות בעלות ערך, לרבות מכירת תכשיטי זהב או שרשראות זהב טבעות זהב, שיני זהב ועוד.

 

התקשרו לייעוץ חינם לפאלפון: 050-8786176 לנו יש 40 שנות ניסיון בעסקי הזהב.

 

עבור מגוון רחב של לקוחות בישראל החברה היא זו שמציגה אמינות רבה בכל עסקה ובכך זוכה להציג מוניטין שקשה מאוד להתחרות בו.

 

קניית זהב ע"י ידינו מתבצעת אל מול לקוחות פרטיים, אספנים מישראל ומהעולם, עורכי דין, בעלי ירושות, נאמנים בעיזבונות, רופאי שיניים, צורפים וכל מי שמחזיק בידיו תכשיטים, אונקיות או מטילי זהב.

 

בתוך זמן קצר ועם יחס אישי ואדיב לכל לקוח, קונה החברה את הזהב של כולם.

050-87-86-176
במקום חניה חינם
050-87-86-176
במקום חניה חינם
050-87-86-176
במקום חניה חינם
050-87-86-176
במקום חניה חינם
050-87-86-176
במקום חניה חינם


 במקרה ואתם מחפשים אפיקי השקעה לכסף שלכם, זכרו שזהב זו מתכת שיש לה ערך תמיד, כך שקניית זהב ואחסונו בבנק זה אפיק להשקעה בטוחה. בדרך כלל, 

בתקופות של משבר כלכלי אנשים מעדיפים לעשות קניית זהב ולשמור את הכסף שלהם בצורה של זהב. כסף נייר יכול להשתנות מבחינת המראה שלו ואפילו לאבד מערכו, 

אך זהב יהיה בעל ערך תמיד, בכל מקום בעולם.

 חברת גולדן קונה זהב ומסייעת לכלל לקוחותיה בהערכת שווי הזהב שברשותם. במידה והלקוחות מחליטים על מכירת זהב או קניית זהב, 

החברה מעניקה להם את השער הטוב ביותר שניתן לקבל. לקוחות החברה אינם צריכים לדאוג מפני טיב ירוד של הזהב או מפני זיופים.

 החברה קיימת מזה 40 שנה, ועובדה זו מדברת בעד עצמה.

 

להגיע אילינו קל מאוד להגיע, אנו במרחק שיחת טלפון מכם. לא מעט ישראלים מגיעים מדי יום ליהנות משירות מקצועי שבסופו הם מקבלים תשלום במזומן על הזהב שלהם ונהנים מתמורה רבה לכל גרם, אונקיה או מטיל. אל מול המתחרים הרבים שיש לחברה, מזהים הלקוחות הרבים מיד כיצד מדובר בהצעת העסקה המשתלמת ביותר בשוק לגבי קניית זהב. גם המלצות רבות על חברתנו מראות מדוע קניית זהב על ידה היא כזו שאינה ברת כל תחרות. במיוחד בתקופה שבה לא מעט ישראלים מרגישים כיצד כל שקל יכול לעזור להם לשפר את מצב משק הבית או כיצד כל סכום כסף מכובד יכול לקדם בצורה רבה את מטרותיהם השונות, הרי שחברת ג'קינו היא המקום להגיע אליו ולעשות מעשה חכם בכל הקשור לזהב שרבים מאתנו מחזיקים.